Skip to content

Iconische lichtreclame Grand Madeira wordt verwijderd

23 januari 2026 | 17:30

Op zaterdag 24 januari zal de iconische lichtreclame van Discotheek Grand Madeira worden verwijderd. Tijdens het verwijderen van de lichtreclame kan enige hinder ontstaan op de Brugstraat. De lichtbak wordt rond 10.00 uur verwijderd.

Discotheek Grand Madeira

Het initiatief komt van de werkgroep ‘Reünie Madeira’, die op 11 april a.s. een reünie organiseert bij Pints & Pints. De lichtreclame wordt in samenwerking met enkele vrijwilligers van Bospop en de werkgroep opgeknapt. Tijdens de reüniefeesten zal de lichtreclame opnieuw worden gebruikt, zodat dit iconische object behouden blijft en voortleeft in de herinnering van de gasten van Madeira.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_04_30-Jong-en-oud-openen-samen-nieuw-kinderdagverblijf-Natureluur-bij-zorgcentrum-St-Elisabeth8
Natuur en dagelijks contact tussen generaties 
30 april 2026 | 12:00
2026_04_30-Brandweer-Nederweert-ingezet-bij-grote-brand-in-de-Heldense-Bossen1
Brand is nog niet onder controle
30 april 2026 | 11:30
Foto | Photology1971 - depositphotos.com
In de jackpot zit €30,-
30 april 2026 | 11:00
2025_07_16-Financiele-duw-in-de-rug-bij-verduurzamen-clubgebouw-Merefeldia1
Zes teams strijden om KNVB-beker
30 april 2026 | 10:00

Advertentie