Het 2025-boek met MEOS-thrillers heeft er gisteravond een nieuw hoofdstuk bijgekregen. Waar het dit seizoen al vier keer nét niet lukte, viel het kwartje nu eindelijk de goede kant op. Koploper SEW werd in een zinderende eindfase met het kleinst mogelijke verschil verslagen: 31-30.
MEOS
De wedstrijd kende een vliegende start. Beide ploegen speelden in hoog tempo, creëerden kansen maar lieten ook mogelijkheden onbenut. Het duel bleef volledig in evenwicht, met om beurten een kleine voorsprong voor MEOS en SEW. Toen SEW in de slotminuut voor rust een 13-15 voorsprong op z’n MEOS’ verspeelde, stond het halverwege weer gelijk: 15-15.
Na rust nam MEOS het initiatief volledig over. Met sterk spel en hoge efficiëntie liep de ploeg uit naar 25-20 en later zelfs 27-22. Toch toonde SEW veerkracht en knokte zich terug tot 30-30 in de slotfase. In een zenuwslopende laatste minuut benutte MEOS een strafworp, goed voor de beslissende 31-30.
Hoofdtrainer Mathijs Woolderink is trots op de overwinning: “Het was opnieuw geen vlekkeloze wedstrijd, maar wel één met sterke fases. Het is vooral een verlossende beloning dat we de twee punten in huis hebben gehouden, zéker tegen de koploper.”
Komend weekend is MEOS vrij; daarna wacht de uitwedstrijd tegen Quintus.







Er zijn nog geen reacties geplaatst