Het fietstunneltje tussen de Ringbaan Oost en de Tinnengietersweg is onlangs in een nieuw jasje gestoken. Wijkraad Graswinkel heeft samen met leerlingen van KC Grasrijk en cliënten van het Creatief Centrum PSW onder begeleiding van graffiti artiest Jasper Briks de krachten gebundeld.
KC Grasrijk & Creatief Centrum PSW
Tijdens een workshop op school hebben leerlingen en cliënten samen met Jasper gebrainstormd en geoefend met graffiti spuiten. Deze ideeën zijn door Jasper omgezet naar een super sjiek ontwerp. Voordat men startte met de muurschildering heeft de buitenploeg van PSW het tunneltje onkruid vrijgemaakt, grondig gepoest en in de grondverf gezet.
Daarna was het zover en ging de groep samen met Jasper aan de slag met graffiti spuiten. De ideeën en ontwerpen van de kinderen en cliënten zie je terug in het tunneltje. Gedurende alle werkzaamheden rondom het tunneltje is er positief en enthousiast gereageerd door voorbijgangers en bewoners uit de wijk op dit initiatief.
Mede dankzij de schenking van Sponsorwinkel Weert en de subsidie vanuit het leefbaarheidsfonds van gemeente Weert is dit mooie initiatief tot stand gekomen.













2 Reacties
Geweldig wat mooi, zou de maker die 2 hertjes ook bij mij in de tuin op de muur te willen maken??
Zo’n mooi initiatief en sfeervol resultaat. En helaas nog geen maand later al besmeurd met een inspiratieloze tekst