Voor mensen met dementie wordt het tijdens het ziekteverloop steeds moeilijker om de eigen wensen kenbaar te maken. Bovendien kan men op een bepaald moment niet meer de eigen belangen behartigen.
Rechtsbescherming bij dementie
Welke rechten heeft de persoon met dementie dan? En welke rechten hebben de familieleden en mantelzorgers? Wat moet er allemaal worden geregeld?
Deze avond komt een notaris hierover praten. Je krijgt tips en informatie hoe je ervoor kunt zorgen dat de belangen van alle betrokkenen goed worden geregeld en in vertrouwde handen zijn. Iedereen is van harte welkom in het Alzheimer Café. Zowel mensen met dementie en hun partners, mantelzorgers, familieleden, zorgverleners, als mensen die zich verbonden voelen met het onderwerp, jong en oud.
Vooraf aanmelden is niet nodig. Het eerste kopje koffie of thee wordt je gratis aangeboden, een eventuele volgende consumptie is voor eigen rekening. Het Alzheimer Café wordt gehouden in het Bibliocenter, Wilhelminasingel 250, 6001 GV Weert. Inloop vanaf 19.00 uur, het programma duurt van 19.30 tot 21.30 uur.
Vooruitblik op maandag 15 december: Lotgenotencontact in kerstsfeer.
Info: karin.van.de.kruijs@dezorggroep.nl of Irene.verheijden@hulpbijdementie.nl








Er zijn nog geen reacties geplaatst