Afgelopen vrijdag was het weer tijd voor de jaarlijkse halloweenactiviteit en leek Leveroy weer op een waar spookdorp. Onder het motto ‘Snuik of dien leave’ trokken de kinderen het dorp in om zoveel mogelijk snoep te verzamelen.
Leveroy
De deelnemende kinderen haalden niet alleen snoep op, maar beoordeelden ook de versierde huizen door scoreformulieren in te vullen. Het meest griezelige huis was dit jaar wederom de Kapelstraat 28-30 en het best verklede kind was Fos, zij hebben een mooie prijs in ontvangst mogen nemen!
De organiserende verenigingen – de (jeugd)fanfare, SV Leveroy en Jong Nederland Leveroy – willen iedereen die een bijdrage heeft geleverd hartelijk bedanken voor hun inzet en betrokkenheid: “Dankzij de hulp van velen kon het dorp volop genieten van deze geslaagde avond!”




























Er zijn nog geen reacties geplaatst