Skip to content

Samen fit en vitaal bij de gymclub in Leveroy

8 oktober 2025 | 9:00

Foto | photographee.eu - depositphotos.com

Wie op een gezellige manier in beweging wil blijven, werken aan de gezondheid en nieuwe mensen wil ontmoeten, kan terecht bij de gymclub voor senioren in Leveroy.

Gymclub in Leveroy

Beweeg mee op maandagochtend
Elke maandagmorgen is er een sportieve en gevarieerde les onder deskundige begeleiding. Er wordt gewerkt aan kracht, lenigheid, balans en conditie, volledig afgestemd op het niveau van de deelnemers. De sfeer is ontspannen en plezier in bewegen staat centraal.

De lessen zijn toegankelijk voor iedereen, of je nu sportief bent of al een tijdje minder hebt bewogen. Er zijn drie momenten waarop je kunt deelnemen: om 09.00 uur (iets intensiever), om 10.30 uur en om 11.30 uur. Zo kies je wat het beste bij je past.

Investeren in gezondheid en contact
De contributie bedraagt € 100 per jaar, wat neerkomt op € 2 per les. Daarmee investeer je niet alleen in je gezondheid en mobiliteit, maar ook in waardevolle sociale contacten.

De lessen vinden plaats in de Pastoërskoel. Geïnteresseerden zijn van harte welkom om vrijblijvend een proefles mee te doen en de sfeer te ervaren.

Voor meer informatie: Wies en Thijs Reijnders, 06-23535312.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_17-Brand_in_woning_aan_Kerkstraat_in_Weert-4
Mankement bij haard vermoedelijke oorzaak
17 maart 2026 | 23:53
voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00

Advertentie