Op zondag 26 oktober 2025 organiseert buurtvereniging ‘De Berg’ voor de 27ste keer haar jaarlijkse ATB toertocht.
ATB toertocht Stamproy
Dit jaar hebben we een geheel vernieuwde en -uiteraard- volledig uitgepijlde route. De tocht leidt ons -weliswaar- door dezelfde natuurgebieden, maar laat je verrassen door de vele paadjes die deze grensregio te bieden heeft. Geniet van de afwisselende natuurgebieden, waaronder Tungeler Wallen, Laurabossen, ’t Vosseven, ’t Areven, ’t Stramprooierbroek en last but not least ’t Fluppe Böske.
Afstanden
Er kan gekozen worden uit de volgende afstanden: 30–40–45–50–55–65 km. Dus voor ieder wat wils.
Pauze
Op een prima verzorgde pauze-plaats kan de inwendige mens worden versterkt.
Inschrijven
Inschrijven kan tussen 8.30 een 10.30 uur in de kantine van de Beugelclub Stramproy, Burg. Smeijersweg 2A te Stramproy (nabij sporthal De Grenslibel en sportpark De Steinakker). Het inschrijfgeld bedraagt € 8,- (NTFU-leden € 7,-). De jeugdige sportievelingen (tot 15 jaar) mogen gratis deelnemen. Mooie bijkomstigheid is dat € 1,- per deelnemer wordt gedoneerd aan een (lokaal) goed doel.
Aan het einde van de tocht is er een fiets-afspuitplaats en er is gelegenheid om te douchen. En uiteraard kan je daar nog even nagenieten onder het genot van een lekkere kop soep of heerlijk drankje.
Graag tot ziens op zondag 26 oktober in Stramproy!








1 Reactie
Hoi buurtvereniging De Berg
Heb vorige week genoten van de door jullie georganiseerd tour toch.
Wat was deze duidelijk uitgepijld en super georganiseerd.
Onder weg zijn er op een aantal plaatsen fotos gemaakt,waar zijn deze terug te vinden?
Tot de volgende tour toch.
Mvg Henri Puts