Woensdagavond is een personenauto met meerdere inzittenden tegen een boom gereden op de Heerbaan in Leveroy.
Auto tegen boom Leveroy
Bestuurder verliest controle
De auto kwam vanuit de Liesjeshoek en reed in de richting van de Molenstraat. Vlak voor de kruising verloor de bestuurder de controle over het voertuig en botste hard tegen een boom.
Hulpdiensten snel ter plaatse
De hulpdiensten werden massaal opgeroepen. Meerdere politie-eenheden, ambulances en de brandweer kwamen snel ter plaatse. De inzittenden konden op eigen kracht uit de auto komen en zijn nagekeken door het ambulancepersoneel. Ze raakten lichtgewond.
De brandweer heeft het voertuig gecontroleerd, maar er bleek geen sprake van brand.








4 Reacties
Ze denken allemaal dat ze net zo goed kunnen racen als Max…
Tja, dat is dus NIET gelukt. Geen denderende stuurmanskunst. Maar misschien hadden ze heel veel lol en plezier. Totdat….. Tja, de hulpdiensten konden weer opdraven.
De jeugd van tegenwoordig moet eens beter gaan nadenken over hoe zij zich veilig in het verkeer kunnen gedragen. Tijd om die rijbewijzen af te pakken wanneer dit gebeurt! Denk eens aan onze lieve Nederweerter kinderen.
geachte Bezorgde nederweertenaar. voor mijn werk rij ik veel rond en ik denk dat bij u tunnel visie is ontstaan. het maakt in deze tijd niet meer uit of men jong of oud is alle levensjaren die rijden kunnen er steeds minder van. ik kom vaak in centrum nederweert en de hoeveelheid mensen die nog niet eens een buitenbocht maken en constant bij een bocht naar links de binnenbocht pakken is ronduit belachelijk. ook op de snelweg ik word meestal door de oude generatie ingehaald met hoge snelheden terwijl mijn bus is afgesteld op max 100. Dus dan zou ik tegen u 1 vraag willen stellen. Waarom alleen bij de jeugd dit afpakken? waarom niet van iedereen?? En waarom denk aan de nederweerter kinderen?? Dit was in leveroy. Of tellen de kinderen en andere burgers buiten het DORP nederweert niet?!?. ga eens in de statistieken verdiepen over de ongelukken en de leeftijden. u zult merken dat het wel duidelijk is dat het in alle categorieën gebeurd niet alleen de jeugd.