Skip to content

Politie Weert waarschuwt voor nepagenten

26 mei 2025 | 10:09

De politie Weert waarschuwt voor nepagenten.

Politie Weert

De politie meldt dat er wederom meldingen binnen zijn gekomen van nepagenten: “Wij vragen u op te letten en alert te zijn, waarschuw elkaar.”

Nepagenten nemen telefonisch contact met je op. Je krijgt hier het verzoek waardevolle spullen, bankgegevens of geld mee te geven aan de politie omdat er een incident heeft plaatsgevonden. De politie zal nooit aan de deur komen om waardevolle spullen, bankgegevens of geld op te halen!

Als je bent gebeld met vragen over kostbaarheden, bel 0900-8844 en controleer of je echt gebeld bent door de politie. Als dit niet zo is, maak de deur niet open. Als er iemand aan de deur komt om je kostbaarheden op te halen, bel dan direct 112.

Advertentie

1 Reactie


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_08_13-Pannetje-op-vuur-zorgt-voor-rook-Laurenburg-Weert-3
Suiker in theepot
13 augustus 2025 | 22:10
25_08_13-Modderpret_KVW_Houtsberg3
Waterpret
13 augustus 2025 | 18:00

Advertentie