Skip to content

Heropening St. Sebastiaanskapel Laar

30 april 2025 | 8:58

Na een periode van instandhoudingswerkzaamheden, opent de eeuwenoude St. Sebastiaanskapel, aan de kruising Sint Sebastiaanskapelstraat – Boeketweg in Laar, opnieuw haar deuren.

St. Sebastiaanskapel Laar

Deze prachtige kapel, die al meer dan 500 jaar een belangrijk onderdeel van de Laarder gemeenschap vormt, had noodzakelijk onderhoud nodig. Dankzij subsidie van de provincie, maar vooral ook door de gulle bijdragen van lokale verenigingen, bedrijven en inwoners van laar, zijn gevel en dak in ere hersteld. Is er schilderwerk uitgevoerd. Daarnaast is de dakconstructie geheel behandeld tegen houtworm, zodat dit historisch erfgoed behouden blijft voor toekomstige generaties.

Opening
De feestelijke heropening vindt plaats op 6 mei om 19.00 uur met een processie vanaf de kerk naar de kapel en plechtige H. Mis, opgeluisterd met muziek van Schutterij St. Sebastianus en met zang door Zangvereniging Laar. Na de mis ben je van harte welkom voor een gezellig samenzijn met koffie en vlaai rondom de kapel. (Mits het weer goed is)

Elke dinsdagavond van mei t/m september is er om 19:00 uur een H. Mis. Ook voor doop en huwelijksplechtigheden kun je hier terecht.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Profielfoto-Lisette-2
Begin vandaag
7 augustus 2025 | 21:00
Foto | Ralf Czogallik (Eppel Fotografie)
Elke vriend is ons even lief!
7 augustus 2025 | 19:00
Foto's | Amy van Leiden
PostcodeStraatprijs Ospel
7 augustus 2025 | 17:05

Advertentie