Skip to content

Plezierboot zinkt in Passantenhaven Weert

21 december 2024 | 11:28

Op zaterdagochtend is een plezierboot in de Passantenhaven in Weert gezonken.

Passantenhaven

Rijkswaterstaat en de gemeente Weert kwamen ter plaatse om een plan te maken om de boot uit het water te halen. Verdere hulpdiensten, zoals de politie of brandweer, waren niet aanwezig. De boot was al niet meer te redden en er waren geen mensen of dieren aan boord. Niemand raakte dan ook gewond.

De boot lekt olie en brandstof en zal dus uit de haven moeten worden verwijderd. Rijkswaterstaat zorgt in samenwerking met de gemeente Weert voor de afhandeling. De boot zal vandaag nog uit de haven worden getakeld.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | AV_designer - depositphotos.com
Nieuwe column
4 februari 2026 | 19:30
Het gemeentehuis aan het Raadhuisplein met de Nederweerter vlaggen in top.
Diverse groep van 33 personen
4 februari 2026 | 19:00
Eetcafe-De-Prairie-Ell-1
Kom een hapje eten
4 februari 2026 | 18:00
2025_03_03-Optocht-Ospel-John-Linders-105
Inschrijven kan nog
4 februari 2026 | 17:00

Advertentie