Skip to content

Verkiezingen Europees Parlement 2014 in Nederweert

22 mei 2014 | 18:59

Verkiezingen EUVandaag waren en zijn de verkiezingen voor de leden van het Europees Parlement. In de stem bureaus was het minder druk dan bij de verkiezingen van de gemeente raad eerder dit jaar. Je kunt nog tot 21:00 uur stemmen!

Verkiezingen Europees Parlement 2014

Volgens de eerste peilingen was de opkomst met 24% rond half zes gelijk aan de Europese verkiezingen in 2009. De opkomst is doorgaans laag. Vijf jaar geleden maakte uiteindelijk 36,75% van de Nederlanders de gang naar de stembus. In Nederweert lag dat percentage met 33,77% iets lager. Tijdens de gemeente raadsverkiezingen was de opkomst in Nederweert 58,2%.

Uitslag verkiezingen Europees Parlement 2009

  • CDA 46,42%
  • PvdA 18,58%
  • VVD 10,19%

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Jubileumjaar Eynderhoof
Heemkundevereniging Nederweert
18 mei 2026 | 18:00
2026_05_18-Ruilwinkel-Vor-Mekaar-wordt-groter3
En zoekt nieuwe vrienden / donateurs
18 mei 2026 | 17:00
Het gemeentehuis aan het Raadhuisplein met de Nederweerter vlaggen in top.
Laatste hand aan coalitieakkoord
18 mei 2026 | 15:22

Advertentie