Skip to content

Boot in Passantenhaven Weert ‘in nood’ door regenwater

15 oktober 2024 | 18:40

Op dinsdagavond heeft de brandweer van Weert de eigenaar van een plezierboot in de Passantenhaven aan het Bassin in Weert geholpen. Zijn boot was ondergelopen met regenwater.

Passantenhaven

Het water in de boot was dus niet afkomstig uit het kanaal, maar door de regenval van de afgelopen weken. De regen had zich in de boot verzameld omdat deze enige tijd onbemand in de haven had vastgelegen. Bij de brandweer kwam de melding binnen als een ‘schip in nood’. Van ernstige nood was gelukkig geen sprake, de eigenaar kan na een korte controle door de brandweer weer gebruik maken van zijn boot.

Advertentie

3 Reacties

  1. De brandweer heeft hier weer eens niets te zoeken, laat dit door bedrijven doen. Van nood is hier geen enkele sprake, voor nalatigheid en onkunde hoeft de brandweer geen broodroof te plegen lijkt me.

  2. Fijn dat de brandweer iedereen helpt . Is toch ook een hulpdienst tenslotte . Dank voor jullie inzet .


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_22-publiekskaart-Groote-Peel
Broedseizoen loopt van 15 maart tot 15 juli
23 maart 2026 | 8:00
Lisette-Poell
Wat vind jij belangrijk in het leven?
22 maart 2026 | 20:00
Foto | Rawpixel - Depositphotos.com
Rondstruinen langs tafels
22 maart 2026 | 19:16
2026_03_21-Hoeve-de-zwingel-open-dag-Nederweert-Johan-2717-2
Bijzondere locatie aan rand Weerterbos
22 maart 2026 | 17:30

Advertentie