Skip to content

Denk na over duurzaamheid bij aankoop en verbouwing van je woning

8 oktober 2024 | 16:00

Screenshot

Bij het bouwen van een nieuwe woning of verbouwing wil iedereen de ramen op het zuiden of zuidwesten hebben. Maar is dat wel zo verstandig? Zijn ramen op het noorden niet veel fijner met het oog op de klimaatverandering? En hoe zorg je voor een hoge luchtdichtheid in huis?

Duurzaamheid

Hilde van Dael vertelt op 10 oktober over haar ervaringen en keuzes bij het bouwen van een nieuwe woning. “Wat ik vooral wil meegeven is dat je nadenkt over duurzaamheid in en rond je huis en dat dit niet extra duur hoeft te zijn”, zegt Hilde van Dael. Het informatieve praatje begint om 19.30 uur in de Warm Wonen Winkel aan de Meikoel 3 in Weert. Deelname is gratis. Aanmelden kan via de website.

Warm Wonen in Weert is een samenwerkingsverband van WeertEnergie, gemeente Weert en Wonen Limburg.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Burgernet_gezocht
Woninginbraak aan de Smisserstraat
20 maart 2026 | 19:08
2026_03_20-Martien-Kursten-is-al-40-jaar-vlagger-bij-Merefeldia
Nieuwe aflevering
20 maart 2026 | 19:00
Ingebruikname-Raadzaal-gemeentehuis-Nederweert-7
CDA, DNA, JAN & VVD
20 maart 2026 | 17:50
2026_03_20-Nederweert_Live_inne_Hoof
Week van de Limburgse Popmuziek
20 maart 2026 | 17:00

Advertentie