Skip to content

Onderhoud van wegen in de bebouwde kom

6 mei 2014 | 14:55

wegdekDe komende weken staat een aantal voegwerkzaamheden gepland aan verschillende weg in de gemeente.

Onderhoud van wegen

De komende weken gaat het bedrijf Klaruw in opdracht van de gemeente aan de slag met het vullen van scheuren in het wegdek binnen de bebouwde kom. Dat doet het bedrijf op basis van een wegeninspectie die eerder plaatsvond. De werkzaamheden beginnen in deze week en duren circa twee weken.

Een aantal straten waar deze werkzaamheden uitgevoerd worden zijn o.a. Budschop, St. Rochusstraat, Burgemeester Hobusstraat, Geenestraat, Kapelaniestraat, Lindenstraat, Loverstraat, Mgr. Kreijelmansstraat, Moesemanstraat, Molenweg, Strateris, Burg. Vullersstraat, Hennesweg, Onze Lieve Vrouwestraat, Stad, Korenbloemstraat, Lemmenhoek, Lochtstraat, Eind, Steutenweg, Sint Gerardusstraat, Kruisstraat, Dorpstraat, Liesjeshoek, Sillenhoek en Reulisweg.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | depositphotos.com - 3quarks
Eindelijk is het zover
4 november 2026 | 19:00
20261104_Sjra-en-Lies-Janssen-Wijen-uit-Leveroy-zijn-60-jaar-getrouwd_4
Zestig jaar gelukkig samen
4 november 2026 | 18:00
20261104_Mevrouw-Doortje-van-Hulsen-van-Hulsen-is-100-jaar_7
Een eeuw vol handelsgeest
4 november 2026 | 17:00
2026-11-04-Dennis-Huurdeman-nieuwe-gemeentesecretaris-van-gemeente-Weert
Per 1 januari 2027
4 november 2026 | 16:00

Advertentie