Skip to content

22-jarige man uit Ospel overleden

18 augustus 2024 | 10:00

Het onderzoek naar het overlijden van een 22-jarige man die zaterdag in het ziekenhuis in Weert overleed aan zijn verwondingen loopt nog volop.

Man uit Ospel

Het gaat om een 22-jarige man die in Ospel woont. De verdachte die zaterdag werd aangehouden is een 35 jarige man, eveneens woonachtig in Ospel. De verdachte zit nog vast.

Het slachtoffer werd zaterdag onder verdachte omstandigheden binnengebracht bij het ziekenhuis in Weert. Hij overleed korte tijd later. Inmiddels is bekend dat een voorafgaand geweldsincident heeft geleid tot het overlijden.

Advertentie

2 Reacties

  1. Ospel….,ligt dat in Roemenië!?


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_17-Lezing_over_dinosaurussen_op_het_Peelpodium
Paleontoloog Maarten de Rijke vertelt over dino’s
17 september 2026 | 21:00
2026_09_17-Inbreker_aangehouden_na_speurewerk_hond_Marie
Gestolen goederen teruggevonden
17 september 2026 | 20:00
2026_03_03-Haaze-Hoof-Stock-1
Ontmoeten door groeten
17 september 2026 | 19:00
2026_09_14-De_Krottepoffers_spelen_de_komedie_Op_de_vlucht
Nieuwe klucht van Nederweerter toneelvereniging
17 september 2026 | 18:00

Advertentie