Skip to content

Ondernemende vrouwen van Nederweert

11 maart 2014 | 18:30

CDA power vrouwenDonderdag 13 maart organiseren de 5 dames van het CDA Nederweert om 19:30 uur een verkiezingsavond voor de powervrouwen van Nederweert bij restaurant Diverso. Behalve een hapje en een drankje zal de avond ook voorzien in twee interessante spreeksters.

Ondernemende vrouwen van Nederweert

Monique Princen is eigenaresse van TAL Techniek en voorzitster van MKB Weerterland en gaat e.a. vertellen over het managen van haar functies. Esther de Lange, CDA lijsttrekker voor Europa en moeder, zal vertellen over haar werk in en voor Europa.

De 5 dames van het CDA nodigen jullie graag uit om deel te nemen aan deze speciale avond. De toegang is gratis maar het aantal plaatsen is beperkt. Meld je daarom aan via: info@kets.nu Er zijn nog enkele plaatsen vrij dus meld je snel aan want Vol = Vol!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Marion van der Klugt
Foto van mei | Marion van der Klugt
4 mei 2026 | 20:00
2026_04_29-Gaby-Rasters-Stadsdichter-Weert-Johan-03-3939-
Ze wist de jury te overtuigen
4 mei 2026 | 19:00
2026_05_04-Genieten-tijdens-oergezellig-Moulin-Blues-2026
Door Jan Lormans en Theo Schrijmaekers
4 mei 2026 | 18:00
Foto's | Collectie SGN
Van 1760 tot 1790
4 mei 2026 | 17:00

Advertentie