Skip to content

75-jarige fietser ernstig gewond na botsing met auto

10 maart 2014 | 17:24

AmbulanceEen 75-jarige fietser uit Someren Eind raakte maandagmiddag ernstig gewond nadat hij op de Kerkendijk tegen een auto botste die bestuurd werd door een 73-jarige man uit Asten.

75-jarige fietser gewond

De fietser kwam vanuit de Ervenweg gereden en wilde de Kerkendijk oversteken richting Kuilerstraat. Op dat moment passeerde de auto, komende vanuit Someren rijrichting Someren-Heide. Na de botsing kwam de fietser lelijk ten val en werd hij kort erna met een trauma heli overgebracht naar het ziekenhuis in Nijmegen. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het verkeersongeval.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Marion van der Klugt
Foto van mei | Marion van der Klugt
4 mei 2026 | 20:00
2026_04_29-Gaby-Rasters-Stadsdichter-Weert-Johan-03-3939-
Ze wist de jury te overtuigen
4 mei 2026 | 19:00
2026_05_04-Genieten-tijdens-oergezellig-Moulin-Blues-2026
Door Jan Lormans en Theo Schrijmaekers
4 mei 2026 | 18:00
Foto's | Collectie SGN
Van 1760 tot 1790
4 mei 2026 | 17:00

Advertentie