Skip to content

Auto over de kop in de sloot

4 maart 2014 | 23:05

Auto over de kop Eindhovenseweg Laar, WeertDinsdagavond is er een auto over de kop geslagen en in de sloot terecht gekomen op de Eindhovenseweg in Laar, Weert.

Auto over de kop

De auto is door onbekende oorzaak rechts van de weg geraakt en hard in de sloot terecht gekomen. Bij het raken van de slootkant is hij over de kop geslagen. De bestuurder van de auto is zelf uit de auto gekropen en is naar vrienden gelopen die even verderop in een restaurant aan het eten waren. Ambulancepersoneel heeft de jongen onderzocht. Hij is met de schrik vrij gekomen.

Het ongeluk gebeurde op de parallelweg aan de A2 ter hoogte van de afrit Weert Noord. Omdat even onduidelijk was wat er precies aan de hand was is een traumhelikopter op geroepen. Deze is niet ter plaatse geweest. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_06-Tapzinge-bij-De-Soos
Hoofdrol is voor het publiek
7 maart 2026 | 19:30
Foto's | Alfons Bruekers
Jaarprogramma rondom het kanaal 
7 maart 2026 | 17:00
2026_02_19-Open-dagen-bij-Renki-op-27-en-28-maart-1
Kom langs om te kijken!
7 maart 2026 | 16:00

Advertentie