Skip to content

Infoavond over artrose knie of heup

17 januari 2014 | 7:25

Woensdag 29 januari organiseert SJG Weert een informatiebijeenkomst over artrose van de knie of heup en gewrichtsvervangende protheses.

‘versleten’ knie / heup

Een orthopedisch chirurg, een fysiotherapeut en een verpleegkundige zijn aanwezig en geven uitleg over de ‘versleten’ knie en heup, de diverse behandelingsmogelijkheden, de soorten protheses, het plaatsen ervan en de revalidatieperiode. Er is ruim gelegenheid voor het stellen van vragen.

De informatieavond duurt van 19.00 tot 21.00 uur en vindt plaats in het Auditorium van SJG Weert aan de Vogelsbleek 5 te Weert. De entree is gratis. Aanmelden kan via het inschrijfformulier op www.sjgweert.nl (onder: Agenda) of telefonisch bij de afdeling Patiëntenvoorlichting: 0495 – 572 205.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Burgernet_gezocht
Woninginbraak aan de Smisserstraat
20 maart 2026 | 19:08
2026_03_20-Martien-Kursten-is-al-40-jaar-vlagger-bij-Merefeldia
Nieuwe aflevering
20 maart 2026 | 19:00
Ingebruikname-Raadzaal-gemeentehuis-Nederweert-7
CDA, DNA, JAN & VVD
20 maart 2026 | 17:50
2026_03_20-Nederweert_Live_inne_Hoof
Week van de Limburgse Popmuziek
20 maart 2026 | 17:00

Advertentie