Skip to content

Stichting Global Exploration Weert

30 december 2013 | 16:57

Zwem4daagse Nederweert bij sportcentrum LacoVrijdagmiddag 10 januari 2014 komen zo´n 550 betrokkenen van Stichting Global Exploration naar Het College in Weert om het Xplorejaar officieel te openen waaraan ook de Philips van Horne, het College en Het Kwadrant deelnemen. De deelnemende scholen reizen met de leerlingen naar één van de ontwikkelingslanden: Cambodja/Thailand, China, India, Indonesië, Nepal, Papoea, Tanzania en Zuid Afrika.

Stichting Global Exploration Weert

Voor de Global Explorationgroep Weert zijn 36 leerlingen geselecteerd: 13 van Het College, 20 van de Philips van Horne en drie van Het Kwadrant. De Explorationgroep Weert ondersteunt de organisatie van de Kick-Off. Ze halen geld op met de verkoop van koffie, muffins, cake en hartige hapjes. Zo ook tijdens de Zwem4daagse in Nederweert.

Wil je het project steunen kijk dan op Global-exploration.nl.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Marion van der Klugt
Foto van mei | Marion van der Klugt
4 mei 2026 | 20:00
2026_04_29-Gaby-Rasters-Stadsdichter-Weert-Johan-03-3939-
Ze wist de jury te overtuigen
4 mei 2026 | 19:00
2026_05_04-Genieten-tijdens-oergezellig-Moulin-Blues-2026
Door Jan Lormans en Theo Schrijmaekers
4 mei 2026 | 18:00
Foto's | Collectie SGN
Van 1760 tot 1790
4 mei 2026 | 17:00

Advertentie