Skip to content

Aan de slag in Bakewells peelke

6 oktober 2013 | 11:29

2013-10-05 Natuur onderhoud Bakewells Peelke 1527De handen uit de mouwen steken door te werken in de natuur vlak bij huis. Scouting Hubrova werkte zaterdagmiddag in het Bakewells peelke.

Bakewells peelke

Het is één van de goed verborgen parels die de Weerter natuur rijk is. Het peelven ligt verscholen in natuurgebied Weerter- en Budelerbergen in de oksel tussen de Eindhovense weg, A2 en de spoorlijn Eindhoven. Natuurmonumenten heeft in deze omgeving zo’n 32 hectare in beheer.

Na de uitleg van de werkzaamheden door IKL gingen de scouts in diverse groepen aan de slag. Er werd onder begeleiding van vele regionale vrijwilligersgroepen gehakt en gezaagd om de poel in het gebiedje weer voldoende licht te geven. De oudere jeugd kon zich uitleven op de lieren om de wilgenopslag uit het ven te verwijderen.

Advertentie

1 Reactie

  1. Wat mooi dat jullie de natuur in stand houden. Ik heb hier vandaag mijn eerste ervaring als wandelcoach gehad. Een seizoen ruik, voel, proef, hoor, zie en beleef je. Wanneer begint jouw seizoen? Wanneer ben jij van de partij ?


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Drone-luchtfoto-Nederweert-2
Onder leiding van Rob van Lieshout
3 maart 2026 | 19:00
2026_03_03-Vrijwilligers-gevraagd-voor-NLDoet-Huiskamer-Nederweert
Op zaterdagmiddag 14 maart
3 maart 2026 | 18:00
Foto | Rob Langeslag
Stichting Behoud de Lichtenberg
3 maart 2026 | 17:00
2025_08_20-Gratis-cursus-Pedagogisch-Handelen-voor-verenigingen-en-sportaanbieders
Meer plezier met het Athletic Skills Model
3 maart 2026 | 16:00

Advertentie