Skip to content

Viering Heilig Vormsel kerk H. Gerardus – Majella Nederweert-Eind

22 juni 2024 | 21:31

Op vrijdag 21 juni werd door deken Jack Honings aan zes kinderen van basisschool de Tweesprong uit Nederweert-Eind het H. Vormsel toegediend.

Viering Heilig Vormsel

In samenwerking met pastoor Sebastiaan werd het een prachtige viering waar de vormelingen in het middelpunt van de belangstelling stonden. Hun bijdragen in de vorm van lezingen was erg mooi verzorgd. De zeven gaven van de Heilige Geest zijn; Wijsheid, Verstand, Inzicht, Sterkte, Kennis, Ontzag en liefde voor God.

Met dank aan Marie Jose Ploem die de vormelingen in de voorbereiding naar deze dag heeft begeleid. Zij kreeg een mooi boeket bloemen aangereikt uit handen van pastoor Sebastian.

Het dames koortje ‘Blended’ zorgde voor de muzikale begeleiding. Aan het einde van de eucharistieviering volgde er een daverend applaus. Namens de parochiecommissie: “van harte proficiat voor alle vormelingen“.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_16-Nederweerter_schrijver_presenteert_BIJzondere_trilogie_op_zomerbraderie
Paul Boot presenteert zijn BIJzondere boeken
17 juni 2026 | 9:00
2026_06_13-Volle-gaas-weekend-Ospel-Johan-02-6786-
Weekend vol races, muziek en spektakel
16 juni 2026 | 20:00
2026_05_18-Kindercollege-Beroepen-bij-Bibliocenter-Nederweert
Activiteiten in juli en augustus
16 juni 2026 | 19:00
Foto: Rik Stadhouders
L: Paul Tinnemans, R: Laury Tinnemans
Een eerbetoon aan creativiteit en vader
16 juni 2026 | 18:00

Advertentie