Skip to content

Man bekneld tussen elektrische rolpoort

9 augustus 2013 | 23:40

2013-08-09 Man bekneld tussen elektrische rolpoort Weert 088Vrijdagavond is een man met zijn arm bekneld komen zitten tussen een toegangspoort op het bedrijventerrein aan de Graafschap Hornelaan in Weert.

Man bekneld

De man heeft waarschijnlijk geprobeerd vanaf de binnenzijde van het bedrijf de openstaande poort dicht te doen. Hierbij heeft hij zijn hand tussen de spijlen gestoken om de sleutel te bedienen die aan de buitenzijde zat.

Een voorbijgangers hoorde de man schreeuwen en hebben geprobeerd de poort open te krijgen. De brandweer moest er uiteindelijk aan te pas komen om de man te bevrijden. De man is meegenomen naar het ziekenhuis.

Advertentie

1 Reactie

  1. Gelukkig is hij niet de eerste die het overkomt uit Weert.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_03_17-Modeltreinenbeurs-Weert
Op zaterdag 21 maart 2026
4 maart 2026 | 10:00
2026_03_03-Overlijdensbericht_Christine_Huijsmans-Raemaekers-6
Van Deursen Uitvaartverzorging
4 maart 2026 | 9:30
2026_03_03-Word_Aardverkenner_in_Weert
Een middag vol experimenten en verwondering
4 maart 2026 | 9:00
20260304_Brandweer-onderzoekt-brandmelding-in-pand-aan-De-Fuus-in-Weert_1
Er bleek weinig aan de hand te zijn
4 maart 2026 | 4:19

Advertentie