Skip to content

Dieseldieven aangehouden in Weert

18 oktober 2023 | 10:37

Een vrachtwagenchauffeur keek op dinsdagochtend 17 oktober vreemd op toen hij bij zijn geparkeerde vrachtauto aankwam op de Prof. Eykmanweg in Waalwijk. Er bleek te zijn ingebroken in de cabine. Diverse (persoonlijke) goederen bleken te zijn weggenomen. Ook bleek 1000 liter diesel te zijn weggenomen.

Dieseldieven

Uit onderzoek door hemzelf en agenten van de politie werden de verdachten opgespoord. Niet in Waalwijk, maar in Weert. Twee mannen met de Roemeense nationaliteit werden aangehouden. Ook werden de weggenomen persoonlijke spullen bij hen aangetroffen. Zij werden overgebracht naar het cellencomplex in Roermond. Hoe de benadeelde en de agenten hen op het spoor kwamen, wordt vanwege het verdere onderzoek niet bekendgemaakt.

Vermoedelijk werd de diesel met een slangetje overgeheveld naar hun eigen vrachtauto. De recherche heeft de zaak verder in onderzoek.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_07_05-Fietser_ten_val_op_de_burgemeester_Hobusstraat-1
Mee met de ambulance
5 juli 2026 | 1:04
2026_4_07-Ne_klagendje_iesbaer
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
4 juli 2026 | 12:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees nu online
4 juli 2026 | 11:00
Burgernet-vermist-gezocht-1
In omgeving De Groenling
4 juli 2026 | 10:04

Advertentie