Skip to content

Flinke natuurbrand Eindhovenseweg Weert

22 mei 2023 | 13:57

De berm tussen de Eindhovenseweg en de snelweg A2 heeft maandag aan het begin van de middag vlam gevat.

Brand

Een voorbijganger reed de locatie van de brand voorbij en bedacht zich dat hij iets had gezien wat niet klopte. Hij reed terug en zag al snel dat er een klein brandje was ontstaan. Hij belde vervolgens met 112. De brandweer van Nederweert werd in eerste instantie met een blusvoertuig opgeroepen. Ondertussen breidde het vuur zich snel uit. Een waterwagen van Weert werd vervolgens aangestuurd om het team uit Nederweert te ondersteunen.

De brandweer had het vuur snel onder controle. Het verkeer op de nabijgelegen snelweg had nauwelijks overlast door de brand. Hoe het vuur heeft kunnen ontstaan is niet bekend.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_26-Geslaagde_accordeon_en_harmonica_treffen_op_vaderdag
Ruim 80 bezoekers bij Dansrijck
26 juni 2026 | 10:00
2026_02_12-De_nieuwe_flitspaal_naast_N2661
Voornamelijk snelheidsovertredingen
26 juni 2026 | 9:00
Ospel-kermis-Henk-Roemen-12
Opening verschuift naar 19.00 uur
25 juni 2026 | 18:00
2026-06-22-Riverside-Lane-Duo-treedt-op-in-Amfitheater-Buitencentrum-De-Pelen
Veiligheid staat voorop
25 juni 2026 | 17:00

Advertentie