Skip to content

Dubbele bon voor bestuurder met dichtgevroren voorruit

7 februari 2023 | 11:42

Met een dichtgevroren voorruit de weg op gaan is al niet een slim idee. Een politievoertuig daardoor over het hoofd zien is al helemaal niet handig.

Bekeuring

Agenten van politie Weert kregen dinsdagmorgen geen voorrang van bovengenoemd voertuig op de Wiekendreef. De bestuurder kreeg een dubbele bon, een voor niet voldoende zicht door de voorruit, de ander voor het niet verlenen van voorrang.

Voorkom een bekeuring
Met de weersverwachtingen voor komende dagen in het zicht, is de kans groot dat je woensdag en donderdag s’ochtends een dichtgevroren auto gaat aantreffen. Maak je ruiten schoon en voorkom een boete, of nog erger, een aanrijding.

Foto: Politie_Weert Instagram

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_08_14-Warme_afsluiting_van_de_wandelvierdaagse_2026-52
Intocht W4D 2026
14 augustus 2026 | 21:50
2026_08_14-Auto_geraakt_aan_Stad_in_Ospel
Getuigen gezocht
14 augustus 2026 | 20:44
2026_02_03-Open_Huis_Voedselbank_Weert
Samen het verschil maken!
14 augustus 2026 | 19:00
Molen-de-Korenbloem-Ospel-1
“Van boer tot bakker”
14 augustus 2026 | 18:00

Advertentie