Skip to content

Hennepkwekerij opgerold op Tichelveld in Nederweert

3 juli 2013 | 13:51

Hennepkwekerij Tichelveld Nederweert-006Woensdagmorgen kort na 11 uur werd de brandweer gealarmeerd voor een brand in een woning op Tichelveld in Nederweert. De brandweer rukte met 3 voertuigen uit, waaronder de ladderwagen. Bij de woning was echter geen rook of vuur waar te nemen.

De brandweer heeft de woning doorzocht en vond in plaats van vuur de hennepplanten. De bewoonster van de woning werd aangehouden en met een politieauto afgevoerd.

Geen brand wel hennepplanten

Rond 13.00 uur vanmiddag werden de planten door een daarvoor gespecialiseerd bedrijf vernietigd. Om hoeveel planten het gaat is op dit moment niet bekend.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_17-Brand_in_woning_aan_Kerkstraat_in_Weert-4
Mankement bij haard vermoedelijke oorzaak
17 maart 2026 | 23:53
voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00

Advertentie