Skip to content

MEOS handbal Dames 1 hebben niet voor verrassing kunnen zorgen in de 1/8e finales van de beker

31 januari 2023 | 21:34

MEOS handbal dames 1 uit Nederweert hebben niet voor een daverende verrassing kunnen zorgen in de 1/8e finales van de beker tegen de eredivisionist Dames 1 van V&L uit Geleen.

MEOS handbal Dames 1

In een volgepakt Sportcentrum De Bengele in Nederweert waren de dames van Handbalvereniging Vlug en Lenig (V&L) uit Geleen nipt te sterk. In een gelijkopgaande wedstrijd bleef het tot het einde spannend. Met nog maar 10 seconden te gaan sloeg V&L het beslissende gat. De eindstand is 23-24.

“We zijn ondanks het verlies blij met deze uitslag én het publiek was enthousiast“, aldus de spelers. Topscorers aan MEOS zijde waren Beau Engbersen en Daphne Nabben.

Tekst: Rick Stultiens
Foto’s: Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_27-Stock_Stage5-1
Indie Americana en alt-country
27 oktober 2026 | 20:00
2026_07_31-Stock_Weert_Munttheater-3
Maand vol ontmoeting en verbinding
27 oktober 2026 | 19:00
2026-10-27-RICK-laat-zien-hoe-kunst-mensen-verbindt
Meedoen met kunst en cultuur
27 oktober 2026 | 18:00
2026-10-26-Winterconcert-Op-Weg-Naar-Kerst-van-Weerter-Gemengd-Koor-Vivace
Muzikale avond in de Paterskerk
27 oktober 2026 | 17:00

Advertentie