Skip to content

Fietsvierdaagse de Peel van 2 tot en met 5 juli

28 juni 2013 | 14:40

Fietsvierdaagse De PeelVan dinsdag 2 tot en met vrijdag 5 juli zal voor de 38e keer de fietsvierdaagse De Peel plaatsvinden. Vanaf de startplaatsen Meijel, Stiphout, Deurne en Weert heb je dan weer de mogelijkheid een tocht van 30, 45 of 60 km te fietsen.

Fietsvierdaagse: “Plezier voor jong en oud”

Tijdens deze tochten is er veel aandacht voor deelnemende kinderen. De tocht zal je langs vele bezienswaardigheden leiden en er is entertainment voor jong en oud.

Op de website Fiets4daagseDe Peel staat alle informatie over de route, de vertrektijden en startlocaties

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | alho007 - depositphotos.com
Uitgebreid buffet vol huisgemaakte lekkernijen
8 december 2025 | 12:00
Foto | Jumping Giants Nederweert
Ze speelt ondertussen dus al 14 jaar basketbal
8 december 2025 | 11:00
Paul-Boot-heeft-BIJ-zondere-signeersessie-bij-Bruna-Weert
Paul Boot zoekt Bee-lievers
8 december 2025 | 10:00

Advertentie