Skip to content

Enthousiaste jongens en meisjes die willen voetballen…

20 april 2022 | 19:57

R.K.S.V.O zoekt enthousiaste jongens em meisjes die vanaf het nieuwe seizoen, dat begint in augustus, willen voetballen bij de jeugd van R.K.S.V.O.? Geef je dan voor 15 mei 2022 op.

Jeugd R.K.S.V.O. Ospel

Vanaf 6 jaar mag je wedstrijden voetballen en word je ingedeeld in een team. De wedstrijden worden voornamelijk op zaterdag gespeeld. Trainen mag je al vanaf 5 jaar en ze spelen dan ook af en toe een toernooi op de vrijdagavond vanaf 18.00 uur.

Opgeven
Helaas is het mogelijk dat kinderen die na 15 mei a.s. worden opgegeven niet meer in een team geplaatst kunnen worden voor de competitie van het najaarsseizoen. Dit komt omdat ze begin juni de teams moeten aanmelden bij de KNVB. Trainen is na die datum uiteraard wel mogelijk.

Voor meer informatie en aanmelden kun je terecht op rksvo.nl. Mocht je nog vragen hebben mail dan naar ledenadministratie@rksvo.nl of bel Jan Caris op 0495-632868 of 06-2938 0520.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Munttheater
Munttheater passeert ruim 60.000 bezoekers
5 december 2025 | 20:00
2025-12-02-Frits_Kiggen
Sport bij Nederweert24
5 december 2025 | 19:00
Foto | Jack Duijf
We gaan naar Bethlehem
5 december 2025 | 17:00

Advertentie