Skip to content

Ospelse kapper Koos Hermans stopt na 62 jaar knippen

16 april 2022 | 14:49

Na 62 jaar legt Koos Hermans uit Ospel zijn schaar neer. Zondag 17 april wordt de kapper uit Ospel 76 jaar.

Kapper Koos (Hermans)

Koos begon op 14-jarige leeftijd met knippen in Weert. ’s Avonds ging hij dan nog naar de kappersschool in Eindhoven. Toen zijn vader door gezondheidsklachten niet meer kon, is Koos in Nederweert gaan werken bij kapsalon Poly. In 1974 trouwde Koos met Annemie (Mieke) Joosten en zijn ze op de Annastraat in Ospel gaan wonen. In 1977 verhuisde het stel naar de Lemmenhoek waar Koos in 1980 zijn eigen kapsalon ‘KOOS‘ opende in de garage.

Koos legt schaar neer
In 1980 zijn ze verhuisd naar het pand van Smeets-Maan waar Koos knipte en waar ook snoep en sigaretten werden verkocht. In 2001 verhuisde ze naar de huidige locatie aan de O.L.Vrouwenstraat in Ospel waar Koos vandaag zijn laatste klant knipte. Na 62 jaar stopt kapsalon ‘KOOS’ en gaat Koos genieten van zijn oudedag.

Advertentie

1 Reactie

  1. Koos van Polly waas vreuger miene kapper en unne tiedlang ouch de leider van “oos Elftal”.
    Unne fijne mins, ich heb ut dur altijd goot meij kunne vinge.
    Koos geneetj van ut leave noa ut knippe.
    Beej Merfeldia schreefdje op ut formulier: : ierst Merfeldia en de ierste doarnoa waas de keeper, Zegveldia.
    Koos ut giet uch goot.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_29-De_Nederweerter_VVD_presenteert_kandidatenlijst
Lokale trots en ambitie
29 januari 2026 | 9:30
2026_01_28-Sociale_veiligheid_ook_in_jouw_vereniging_een_thema
Workshop over gedrag
29 januari 2026 | 9:00

Advertentie