Skip to content

Ook Doospel krijgt dit jaar weer een jeugdprinsenpaar

6 februari 2022 | 12:11

VV De Vlikkestaekers roepen voor dit seizoen een raad van Elf, adjudanten en jeugdprinsenpaar uit.

“Hollywood-style”

Op zondagmiddag 13 februari wordt er bij Hotel en EetK’fee De Vlik in Ospel toch nog een nieuwe lichting Jong Vlikke uitgeroepen. In “Hollywood-style” zal dan bekend gemaakt worden wie de Raad van Elf, adjudanten en prinsenpaar gaan worden in dit bijzondere “vastelaovundj”- jaar. Uiteraard zal de uitroeping plaats vinden volgens de geldende maatregelen en dit betekent dat de uitroeping, door de beperkte capaciteit, alleen bij te wonen is voor genodigden.

De afgelopen 10 jaar hebben al heel veel kinderen mooie momenten beleeft in hun tijd bij de Jong Vlikke. Ze gunnen de generatie van dit jaar ook hun eigen vastelaovundj-herinneringen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260130_Politie-onderzoekt-schietincident-in-Weert_12
Één persoon lichtgewond
30 januari 2026 | 3:03
2026_01_29-Sem-en-Samantha-zwemmen-voor-schoonmoeder-Marijke-Smeets
Sponsoractie Fight Cancer
29 januari 2026 | 19:00
Afsluiter-kermis-Nederweert-John-Tana-3
Met o.a. John Tana, Beppie Kraft & Frans Theunisz
29 januari 2026 | 18:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees online
29 januari 2026 | 17:00

Advertentie