Skip to content

“Proef eens een krentenwafel mevrouw!”

5 oktober 2021 | 15:38

Proef eens een krentenwafel mevrouw“, vrijwilligers Jeann en Marleen delen hun net gebakken wafels uit aan passerende bewoners bij de Gunnerij in de Kerkstraat in Nederweert. Allom complimenten natuurlijk want ze zijn gratis én heerlijk gevuld met krenten. Ook de kinderen laten zo’n lekkernij niet aan zich voorbij gaan.

Wafels in Nederweert

In het kader van de week van de eenzaamheid organiseerde de Gunnerij een aantal activiteiten zoals: ontbijtzondag voor de ouderen, yoga- stoelgym.

Herfststukjes
Woensdag 6 oktober vanaf 10.00 uur kun je bij de Gunnerij herfststukjes maken. Belangstellenden kunnen terecht om onder deskundige leiding van Angela een mooi gratis herfstboeketje te maken.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Rouwadvertentie-Henk-Michiels-4
Van Deursen Uitvaartverzorging
5 december 2025 | 10:00
Foto | photovs - depositphotos.com
ZijActief in Kelpen-Oler en Grathem
5 december 2025 | 9:00
Foto | gemeente Nederweert
Verbinding vrijwilligers met vrijwilligerswerk
5 december 2025 | 8:00
Foto | Depositiphotos - Seamartini
CV De Bengels
4 december 2025 | 17:00

Advertentie