Skip to content

Autobrand in Weert

14 juli 2021 | 23:42

Woensdagavond rond elf uur is er een auto ‘in brand gevlogen‘ op de Groenewoudlaan in Weert.

Autobrand Weert

Een voorbijganger reed met zijn auto door de Groenewoudlaan toen hij brand zag bij de personenauto. Hij aarzelden geen moment, stopte zijn auto, pakte een brandblusser en bluste de brand.

De brandweer werd uit voorzorg ter plaatse geroepen. De brandweer heeft een ruitje van het achterportier ingetikt om zo de motorkap open te kunnen maken om te kijken of de brand ook echt gedoofd was. Dit bleek het geval. Er raakte niemand gewond.

Onderzoek
De politie is een buurtonderzoek gestart. Mogelijk is er sprake van brandstichting. Mocht je iets gezien hebben, neem dan contact op met de politie via 0900-8844.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_11-Yente-Zwamborn-en-Martijn-van-Haperen-over-Scouting-Nederweert
Bekijk hier de laatste aflevering
12 december 2025 | 19:00
Foto | serezniy - depositphotos.com
Pop-upkraam
12 december 2025 | 17:00
Foto | matimix - depositphotos
Praktische en interactieve workshop
12 december 2025 | 15:00
Foto | Landelijke Inspectiedienst Dierenwelzijn
Paarden verwaarloosd ondanks waarschuwingen
12 december 2025 | 14:00

Advertentie