Skip to content

Uitreiking tegoedbonnen Alternatieve Optocht Doospel

7 april 2021 | 11:51

Afgelopen week zijn de twee laatste tegoedbonnen uitgereikt van de Alternatieve optocht, georganiseerd door Optocht Comité Ospel. De winnaars van de vierde week zijn geworden Karin Timmermans, Johan Jonkers en Marco Verwielen.

Alternatieve Optocht

De tegoedbon van Vrienden van de Peel werd uitgereikt door bestuurslid Laurette meijsen.

Ludiekste foto
Deelnemers die een foto hebben gemaakt tijdens de wandeltocht maakten ook kans op een tegoedbon van Café de Prins. De winnaars van de ludiekste foto zijn geworden, Liesbeth Willems en Marjan Kessels. Deze bon werd uitgereikt door Hannie Huber.

”Iedereen die de route heeft gelopen willen wij bedanken!!! Hopelijk kunnen wij in 2022 weer een mooie optocht organiseren in Ospel en er met z’n allen een geweldig feest van maken. Hou vol en blijf gezond!!”

Optocht Comité Ospel

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Johan Horst
Geen zesde editie
10 maart 2026 | 13:00
2026_03_10-Nieuwe_wijkagent_in_Nederweert
Noud van Ingen versterkt het team
10 maart 2026 | 12:30
2026_03_09-INGEZONDEN-BRIEF-18-maart-terugkijken-vertrouwen-en-vooruit
Geschreven door Linda Janssen
10 maart 2026 | 12:00
De-Gunnerij-Geenestraat-Nederweert-6
Gezellige middag met muziek en dans
10 maart 2026 | 11:00

Advertentie