Skip to content

Sneeuw in Nederweert!

24 januari 2021 | 10:10
Ook in Ospel heeft het afgelopen nacht flink gesneeuwd

Ook in Nederweert kwam een dik pak sneeuw te liggen. Op verschillende plekken zelf enkele centimeters dik.

Inmiddels is de dooi ingezet en rijden er schuif- en strooiwagens rond om de wegen sneeuwvrij te maken.

Sneeuw

Mooie Plaatjes
De sneeuw levert altijd ook weer mooie plaatjes op. Heb je een leuke mooie of indrukwekkende foto gemaakt? Stuur deze dan in via redactie@nederweert24.nl. Deze wordt dan aan dit bericht toegevoegd! Zet ook je naam bij de foto.

Ingestuurde foto’s: Christien Verlaek, Ivana Zegveld, Hans van de Kerkhof, Nard Weekers, Stef Polman, Truus Linders, Mien Beelen, Frans Mieghout, Teun van de Laar, Julia, Lotte en Emma Jetten, Linic Nijman, Sylvia Verdonschot, Yvon van Heugten Doensen

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20261104_Sjra-en-Lies-Janssen-Wijen-uit-Leveroy-zijn-60-jaar-getrouwd_4
Zestig jaar gelukkig samen
4 november 2026 | 18:00
20261104_Mevrouw-Doortje-van-Hulsen-van-Hulsen-is-100-jaar_7
Een eeuw vol handelsgeest
4 november 2026 | 17:00
2026-11-04-Dennis-Huurdeman-nieuwe-gemeentesecretaris-van-gemeente-Weert
Per 1 januari 2027
4 november 2026 | 16:00
2026_11_03-Auto_achtergelaten_na_enkelzijdig_ongeval_op_Boeket-1
Verdachte ook aangehouden voor vernieling
4 november 2026 | 10:23

Advertentie