Skip to content

Gewonde zwaan in Kanaal Wessem-Nederweert

9 oktober 2020 | 15:44

Vrijdagmiddag, even na drie uur, is een gewonde zwaan aangetroffen in Kanaal Wessem-Nederweert. De zwaan werd door een buurtbewoonster iets voorbij Theeschenkerij Hof van Schoor aangetroffen.

Zwaan in kanaal Nederweert

De brandweer van Nederweert is opgeroepen om het gewonde dier uit het water te redden. Een boot werd te water gelaten om het dier te vangen. Na een korte vaartocht was de zwaan snel gevangen. Met een speciale tas is deze uit het water gehaald.

Dierenambulance
Daarna is het overgedragen aan de vrijwilligers van de dierenambulance. Ze zullen zich over het dier ontfermen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_21-Windparken_Peelregio_krijgen_slimme_obstakelverlichting-7
Nieuwe techniek voor windturbines in de Peel
21 mei 2026 | 21:59
politie-stock-1-1
Contact met de jeugd
21 mei 2026 | 20:00
2025_05_18-Schuttersfeest-St-Odilia-Ospeldijk-Jo-Daniels-26
Jubileumeditie Dorpsschieten
21 mei 2026 | 19:00
250025_Ons-Boerenerf-7
Themazondag op 24 mei
21 mei 2026 | 18:00

Advertentie