Skip to content

‘Budschop Beweegt’ is een succes

6 oktober 2020 | 17:08

Maandag 5 oktober namen 12 deelnemers voor het eerst deel aan Budschop Beweegt. Een beweeguurtje onder deskundige leiding, met lichte oefeningen die arm- en beenspieren activeren en de bloedsomloop bevorderen.

Budschop beweegt

Het zijn laagdrempelige oefeningen waarbij men gebruik kan maken van een stoel als hulpmiddel. Het belangrijkste is dat iedereen de oefeningen kan meedoen! De beweegactiviteit duurt van 13.30 tot 14.30 uur en daarna wordt gezamenlijk koffie gedronken. Hierbij worden de RIVM maatregelen in acht genomen.

Nieuwsgierig geworden?
Je kunt je aanmelden bij Nelly Michiels (secretaris KBO Budschop) via telefoonnummer: 0495-633758. Deelname is gratis.

Blijf in goede gezondheid en we hopen u te zien bij Budschop Beweegt” aldus de organisatie.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00
Foto | Punt Welzijn
Mantelzorg is dichterbij dan je denkt
17 maart 2026 | 18:00
2026_03_17-RICK-organiseert-sprankelende-Lenteschool-voor-kinderen-van-4-tm-12-jaar
Een sprankel is klein
17 maart 2026 | 17:00

Advertentie