Skip to content

Kiwanis Drakenbootfestival gaat niet door

21 maart 2020 | 11:23

De recente ontwikkelingen rondom het coronavirus heeft Kiwanis Weert, met pijn in het hart, doen besluiten het Kiwanis DrakenbootFestival dit jaar te verplaatsen naar 2021.

Kiwanis Drakenbootfestival afgelast

Zaterdag 27 juni 2020 lijkt nog ver weg en het is niet duidelijk hoe de situatie er dan uitziet. Helder is wel dat wij allemaal in meer of mindere mate geraakt worden door het Coronavirus. Kiwanis Weert neemt geen risico: de gezondheid van ons allen, in de meest ruime zin van het woord, staat met stip bovenaan: volgend jaar heten wij iedereen weer welkom op het Kiwanis DrakenbootFestival 2021

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_02-Kindcentrum_De_Bengels_de_plek_waar_kinderen_stralen
Kleinschalig en vertrouwd
2 mei 2026 | 15:00
2026_05_01-color-me-bad-Dag-1-Weert-Johan-05-4430-
Creatieve aftrap van graffitiweekend
2 mei 2026 | 13:00
2026_05_02-E-Recept_um_aaf_te_valle
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
2 mei 2026 | 12:00
Foto | Johan Horst
Weekend vol blues en rootsmuziek
2 mei 2026 | 11:02

Advertentie