Skip to content

Thuis(werken)…. Deel je leukste ’thuis kiekjes’

16 maart 2020 | 20:00

De komende tijd zullen veel mensen de werklaptop openen aan de keukentafel of op de bank. De meeste kinderen gaan niet naar school en dus wordt er thuis van alles georganiseerd om het leven toch nog een beetje aangenaam te maken. Nederland, en dus ook Nederweert, is voorlopig massaal thuis vanwege het coronavirus.

Thuiswerk kiekjes

Omdat het leven toch al ‘moeilijk‘ genoeg is vragen we de lezers van Nederweert24 om hun leukste kiekjes naar ons te mailen. De ingestuurde foto’s verzamelen we in dit bericht. Laten we samen de grootste werkplek van Nederweert maken.

Heb je een leuke foto? Mail die naar redactie@nederweert24.nl met je naam en waar je zit.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_23-Lange-wachtlijst-bij-Zwem-en-Vriendenclub-De-IJsberen6
En ze vieren het 50-jarig jubileum
23 maart 2026 | 18:00
20260323_Twee-autos-botsen-op-Randweg-West-in-Nederweert_1
Handhaving was aanwezig
23 maart 2026 | 17:33
2026_03_23-Isabel-en-Ellemijn-Huijbers-uit-Nederweert-te-zien-in-Kopen-zonder-Kijken-op-RTL-41
Maandagavond 20.30 uur op RTL4
23 maart 2026 | 17:30

Advertentie