Skip to content

Laurentiusziekenhuis Roermond doneert bloeddrukmeters aan Cuba

3 februari 2020 | 19:33

Mieke en Gerard van Stichting Cuba Adelante uit Nederweert-eind zijn heel blij met de bloeddrukmeters, gedoneerd door het Laurentius Ziekenhuis Roermond. Edward van den Borne bracht ze maandagmiddag bij Mieke en Gerard thuis.

Ziekenhuis in Cuba
In het ziekenhuis in Holguin, waar Mieke en Gerard vorig jaar in november zijn geweest, is de vraag naar medische spullen groot. Nu zij spullen met de container, gesponsord door Nirint Shipping in Rotterdam, kunnen transporteren naar Cuba, kunnen zij veel meer spullen die kant opsturen.

Edward van den Borne
Edward van den Borne, eigenaar van Replay Profs in Playgrounds BV in Beringe, kwam maandagmiddag de bloeddrukmeters afgeven tezamen met enkele smartphones die hij zelf had verzameld. Deze zijn ook erg gewild in Cuba.

“Heb je nog goede spullen over, we komen ze graag bij je ophalen” aldus Mieke. Stuur een mailtje naar stichtingcubaadelante@gmail.com.

Meer informatie over de stichting vind je op de website www.stichtingcubaadelante.nl

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_27-Stock_Stage5-1
Indie Americana en alt-country
27 oktober 2026 | 20:00
2026_07_31-Stock_Weert_Munttheater-3
Maand vol ontmoeting en verbinding
27 oktober 2026 | 19:00
2026-10-27-RICK-laat-zien-hoe-kunst-mensen-verbindt
Meedoen met kunst en cultuur
27 oktober 2026 | 18:00
2026-10-26-Winterconcert-Op-Weg-Naar-Kerst-van-Weerter-Gemengd-Koor-Vivace
Muzikale avond in de Paterskerk
27 oktober 2026 | 17:00

Advertentie