Skip to content

GoodBite Kaesschnitzel | Kaasburgers in de verpakking van de Kaesschnitzels

21 januari 2020 | 15:46

GoodBite KaesschnitzelGoodBite haalt per direct de GoodBite Kaesschnitzels met houdbaarheidsdatum 08/02/2020 en EAN-code 8716953516209 uit de schappen bij Jumbo. De aanleiding hiervoor is dat een aantal vegetarische GoodBite Kaasburgers een sleeve hebben gekregen van de veganistische GoodBite Kaesschnitzel. Er zitten dus Kaasburgers in de verpakking van de Kaesschnitzels.

GoodBite Kaesschnitzel

Deze Kaasburgers bevatten de allergenen melk en ei, en zijn daarnaast ook niet veganistisch. Consumenten met een allergie voor deze ingrediënten en veganisten wordt geadviseerd dit product niet te eten. Wanneer je dit product hebt gekocht krijg je het aankoopbedrag vergoed. Wil je hiervoor een foto van de verpakking, het product en de houdbaarheidsdatum sturen aan info@goodbite.nl .

De GoodBite Kaasburgers met THT 08/02/2020 kunnen veilig worden geconsumeerd. Ook overige partijen van Kaesschnitzels/Kaasburgers met een andere THT maken géén onderdeel uit van deze recall. Zie ook website GoodBite.

Bekijk hier alle Veiligheidswaarschuwingen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025-12-10-Jeugdbontemiddag_Vlikkestaekers
VV De Vlikkestaekers
10 december 2025 | 17:00
Harmonie St. Joseph 1880 heeft op het LBM concertconcours een onverwacht groot succes behaald.
‘Ruimtetijdreis’
10 december 2025 | 13:00

Advertentie