Skip to content

Vijfde editie Kwisutwaal in Leveroy van start (Foto’s)

31 augustus 2019 | 15:35

Zaterdag stipt om 15.00 uur gaf Tjeu Kwaspen, van Stichting Activiteiten Leveroy, het startsein voor de vijfde editie van Kwisutwaal in Leveroy. Opnieuw gingen in Leveroy honderden mensen aan het werk om de vragen van de dorpsquiz op te lossen en de opdrachten uit te voeren.

19 teams
Dit jaar doen 19 teams mee met zo’n 200 deelnemers. In de praktijk betekend dat dat zowat 600 personen betrokken zijn bij het spel. Samen met vrienden, familie, kinderen en bekenden in de tuin moeilijke, ludieke en soms historische vragen oplossen. Vanavond om 22:00 uur moeten de ‘vragenboeken’ weer zijn ingeleverd.

Kwisutwaal is een verrassend spel vol actie en plezier voor jong en oud. “De teams mogen maximaal uit 12 personen bestaan, al is niet te controleren wie er allemaal wordt ingeschakeld“, aldus Tjeu Kwaspen. “En we gaan ons daar zeker niet druk om maken. Hoe meer mensen mee doen hoe leuker het is.”

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_02-Veldeke-op-paad-in-Weert-Wes-van-Renswouw-00044
100 jaar Veldeke Limburg
2 mei 2026 | 20:33
Vacatures
Bekijk de nieuwste vacatures
2 mei 2026 | 16:00
2026_05_02-Kindcentrum_De_Bengels_de_plek_waar_kinderen_stralen
Kleinschalig en vertrouwd
2 mei 2026 | 15:00
2026_05_01-color-me-bad-Dag-1-Weert-Johan-05-4430-
Creatieve aftrap van graffitiweekend
2 mei 2026 | 13:00

Advertentie