Skip to content

Ospels Steunpunt organiseert wandeling door Ospel

26 juni 2019 | 10:37

Op donderdag 27 juni 2019 organiseert het Ospels Steunpunt een wandeling met belangstellenden. De wandeling vertrekt vanaf het gemeenschapshuis Haaze-Hoof, Aerthijsplein om 13.30 uur en duurt maximaal anderhalf uur. Op het eindpunt bij het gemeenschapshuis Haaze-Hoof, staat bij “Koffie en Kalle” een lekker kopje koffie klaar en kun je nog “effe” door “kalle”.

De eerste wandeling gaat door Ospel en in een rustig tempo. Bij voldoende belangstelling gaan ze dit meerdere keren doen. Het gaat om het plezier en niet direct voor de prestatie. Kom en loop met ze mee!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Peter Pagie
In theater de Huiskamer
20 maart 2026 | 15:00
Raadzaal-gemeente-Nederweert-2022-4
Openbaar debat in gemeentehuis en via livestream
20 maart 2026 | 14:30
20250426_Oranjemarkt-Budschop-goed-bezocht_14
Gezellige dag met kraampjes en live muziek
20 maart 2026 | 14:00
250309-Smeden_en_motorendag_Eynderhoof
Eynderhoof start 1 april een nieuw seizoen
20 maart 2026 | 12:00

Advertentie