Skip to content

Een gewaarschuwd mens telt voor twee

25 april 2019 | 13:00

Waarschijnlijk heb je het al vernomen via de media. Vanaf 1 juli 2019 mag je geen mobiel electronische apparaten vasthouden op de fiets.

In de media werd er vaak alleen over gesproken dat je niet zou mogen appen tijdens het fietsen, maar de nieuwe wetgeving gaat dus veel verder. Sterker nog, het gebruik van alle mobiele apparaten, tijdens het besturen van een voertuig (en dus ook de fiets), wordt verboden. Dus ook geen navigatiesysteem, tablets etc. Politie Weert wil via social media hier mensen op attenderen. ‘‘Bedenk vóór 1 juli 2019 hoe jij dit voor jezelf gaat oplossen om een onveilige situatie én een bekeuring te voorkomen,” aldus politie Weert

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Huiskamerfestival-Weert-Johan-Horst-20
Optredens in 17 huiskamers
2 oktober 2026 | 16:00
2026_10_02-Volgende_stap_in_ontwikkeling_Horne_Kwartier_in_Weert
Door Stichting HQ Weert & Van de Klok
2 oktober 2026 | 15:00
2026-10-02-Lezing-over-bos-en-klimaatverandering-
Uitdagingen én kansen voor bossen
2 oktober 2026 | 14:00
Nederweert-Eind-luchtfoto-drone-1
Kruisstraat, Eendracht en Gerardus doen mee
2 oktober 2026 | 12:00

Advertentie