Skip to content

Onderzoek naar lekkende brandstoftanks in parkeergarage

2 april 2019 | 20:05


Onbekenden hebben bij twee personenauto’s de brandstoftanks lek geprikt. De politie heeft een onderzoek ingesteld.

Dinsdagavond werd de brandweer van Weert gealarmeerd omdat men een flinke benzinelucht rook in een parkeergarage aan de Sint Maartenslaan in Weert. Na een gesprek met bewoners van het bovenliggend appartementencomplex werd duidelijk dat twee brandstoftanks zijn lek geprikt.

De politie is op zoek naar getuigen. Heb je iets gezien? Of heb je informatie? Neem dan contact op met de politie van Weert.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Arlene-Visual-bij-artikel-afscheid-nemen
Maar zo gaat het niet altijd.
25 maart 2026 | 19:00
2026_03_25-Kinderen-maken-Palmpasenstokken-in-St.-Lambertuskerk-voor-Palmzondag5
Iedereen is welkom bij de viering
25 maart 2026 | 17:00
2026_03_25-Vivace-zingt-met-Passie
Gerardus Majellakerk Nederweert-Eind
25 maart 2026 | 15:05
Jongeren-jeugd-samen
Click & Connect
25 maart 2026 | 14:00

Advertentie