Skip to content

Auto op de kop in de sloot

1 februari 2019 | 9:20

Vrijdagmorgen is een personenauto op de kop in de sloot terecht gekomen op de Peelterbaan in Weert. Het ongeval gebeurde ter hoogte van de kruising met de Kempenweg.

Op de kop
De auto is waarschijnlijk door de gladheid van de weg geraakt en in de sloot gegleden. Uiteindelijk kwam het voertuig op de kop in het water terecht. Voorbijgangers zagen de auto liggen en waarschuwden de hulpdiensten. Toen duidelijk werd dat niemand meer in het voertuig zat keerden de hulpdiensten huiswaarts.

Onbekend
Wanneer het ongeval heeft plaatsgevonden is nog niet helemaal duidelijk. De bestuurder van het voertuig was in geen velden of wegen te bekennen. De politie onderzoekt de zaak.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | depositphotos.com - 3quarks
Eindelijk is het zover
4 november 2026 | 19:00
20261104_Sjra-en-Lies-Janssen-Wijen-uit-Leveroy-zijn-60-jaar-getrouwd_4
Zestig jaar gelukkig samen
4 november 2026 | 18:00
20261104_Mevrouw-Doortje-van-Hulsen-van-Hulsen-is-100-jaar_7
Een eeuw vol handelsgeest
4 november 2026 | 17:00
2026-11-04-Dennis-Huurdeman-nieuwe-gemeentesecretaris-van-gemeente-Weert
Per 1 januari 2027
4 november 2026 | 16:00

Advertentie