Skip to content

Fietsster aangereden, auto gaat ervandoor

14 november 2018 | 11:56

Op de Wilhelminasingel in Weert is woensdagochtend een fietsster aangereden door een personenauto. Dat gebeurde ter hoogte van het zebrapad bij de Stationstraat. De personenauto ging er na het ongeval vandoor. De politie heeft een zoektocht opgestart.

Kleine licht-blauwe personenauto
De vrouw kwam ten val en raakte daarbij gewond. Ze is ter plekke door het ambulancepersoneel nagekeken en vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis. De politie heeft een onderzoek ingesteld. Getuigen mogen zich melden via 0900-8844. Het zou gaan om een kleine licht-blauwe personenauto.

Foto: Weert de Gekste

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_04-Internationale-stationaire-motorenshow-in-Haler
Tijdens het pinksterweekend
5 mei 2026 | 9:00
Foto | Marion van der Klugt
Foto van mei | Marion van der Klugt
4 mei 2026 | 20:00
2026_04_29-Gaby-Rasters-Stadsdichter-Weert-Johan-03-3939-
Ze wist de jury te overtuigen
4 mei 2026 | 19:00
2026_05_04-Genieten-tijdens-oergezellig-Moulin-Blues-2026
Door Jan Lormans en Theo Schrijmaekers
4 mei 2026 | 18:00

Advertentie