Skip to content

Kop- staartbotsingen Ringbaan Oost

29 oktober 2018 | 9:22

Maandagmorgen hebben er twee kop- staartbotsingen achter elkaar plaatsgevonden op de Ringbaan Oost ter hoogte van de spoorbrug in Weert.

De auto’s reden vanuit de Maaseikerweg richting Roermondseweg. Net voor de spoorwegbrug raakte de auto’s met elkaar in botsing. Een persoon is door het ambulancepersoneel nagekeken maar iedereen kwam met de schrik vrij.

Door het ongeval was tijdelijk een rijrichting dicht. Omdat de Maaseikerweg is afgesloten was het extra druk op dit stuk. Mede hierdoor liep het verkeer flink wat vertraging op.

Advertentie

1 Reactie

  1. Gewoon nog wat korter op elkaar rijden dan komt dat vaker in de krant.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025-12-10-Jeugdbontemiddag_Vlikkestaekers
VV De Vlikkestaekers
10 december 2025 | 17:00
Harmonie St. Joseph 1880 heeft op het LBM concertconcours een onverwacht groot succes behaald.
‘Ruimtetijdreis’
10 december 2025 | 13:00
De-Gunnerij-Geenestraat-Nederweert-6
Plezier gegarandeerd
10 december 2025 | 12:00

Advertentie